De Decent Explorer koffer 66cm Champagne, met een afmeting van 66 x 45 x 26 cm, biedt een combinatie van robuustheid en lichtheid. Gemaakt van duurzaam polypropyleen, is deze koffer ontworpen om lang mee te gaan. Het ruime hoofdcompartiment is uitgerust met een apart tussenschot met rits en inpakriemen, waardoor je bagage georganiseerd blijft tijdens het reizen.
Met vier dubbele soepele wielen, een telescopische trekstang en een TSA-cijferslot, biedt de Decent Explorer koffer niet alleen gemak en comfort, maar ook extra veiligheid tijdens je reizen. Met een gewicht van slechts 2,7 kg en een inhoud van 68 liter is deze koffer ideaal voor zowel korte trips als langere reizen.
Met zijn kenmerken zoals het ruime hoofdcompartiment, het tussenschot met ritssluiting, de inpakriemen, de vier dubbele soepele wielen, het TSA-cijferslot en de telescopische trekstang, is de Decent Explorer koffer een betrouwbare metgezel voor al je reisavonturen. Bovendien wordt deze koffer geleverd met een garantie van 2 jaar, waardoor je met een gerust hart kunt reizen.